Priser inkl. moms

kontakter

Sverige

BobbySue AB

Order

order@novastar.nu

Försäljning

Andreas Christiansson andreas@novastar.nu +46 (0) 708 515010

Order / Försäljning

Lovisa Aldero lovisa@novastar.nu +46 (0) 704 943017

Design

Helena Orlenius helena@novastar.nu +46 (0) 707 830730

VD, marknad, och agenter

Christer Aldero christer@novastar.nu +46 (0) 708 987850

Danmark

Amadeus Agency

Dennis Hansen dh.04@hotmail.com +45 53 12 41 90

Norge

Sienfarge Agenturer

Susanne S. Nordby susanne@sienfarge-agenturer.no +47 928 05 332

Finland

Kensington agency

Susanna Osala susanna@kensington.fi +358 (0) 40 547 7558 www.kensigton.fi

Tyskland

Swestars

Viola Ljungman info@swestars.de +49 7056 7720470 www.swestars.de

Nederländerna / Belgien

Fashion Night 4 Kids

Aygline Ben Mohamed aygline@fashionnight4kids.be +31 (0) 478 433478

Övriga länder

Christer Aldero christer@novastar.nu +46 (0) 708 987850

Nyheter

2012-08-02

Exempel nyhet 1

Här kan du lägga upp nyheter kontinuerligt som är knutet till ert företag eller produkter.
2012-08-02

Exempel nyhet 2

Det är publiceringsdatumet som styr vilken nyhet som hamnar överst, nyast kommer först.
Erbjudanden
En produktkategori som ni gärna vill ska få extra exponering.
Produktkategorin kan innehålla rabatterade eller nya varor till exempel.
För att komma till kategorin direkt via erbjudandet kan dem klicka på den här länken.
Storsäljare
Här kan du skapa erbjudanden som du kan koppla till unika produkter. I det här fallet vill vi lyfta fram en storsäljare som många kunder önskar köpa.
Senast inlagda produkter
Grey Square Wrap Body
Grey Square Wrap Body
199 kr
Harem 288S Dark
Harem 288S Dark
399 kr
Denim Slim 287S Dark
Denim Slim 287S Dark
399 kr